top of page

LAZERINĖS PROCEDŪROS

ODOS STANGRINIMAS, JAUNINIMAS

ODOS STANGRINIMAS, JAUNINIMAS

Plaukelių šalinimas

PLAUKŲ ŠALINIMAS

KADA VERTA RINKTIS ODOS STANGRINIMO, JAUNINIMO PROCEDŪRĄ?

Kiekvieną dieną mūsų odą veikia ne tik organizme natūraliai vykstantys biologiniai procesai, bet ir aplinka bei gyvenimo būdas. UV spinduliai, stresas, įtempta dienotvarkė, miego stoka ir žalingi įpročiai – visa tai laikui bėgant palieka žymę mūsų veiduose. Pradedame pastebėti raukšleles, kurių anksčiau nebuvo, pigmentacijos pakitimus, o ir pati oda tampa nebe tokia elastinga, praranda švytėjimą. Laiku susirūpinus, visus šiuos odos pokyčius galima pašalinti ne skalpeliu, bet švelnia ir neinvazyvia lazerine odos stagrinimo, jauninimo procedūra.

 

KAIP VEIKIA LAZERIS?

Atliekant šią procedūrą – MeDioStar NEXT lazeriu yra veikiami tik gilieji odos sluoksniai, o viršutinis –  lieka nepaliestas.

Beskausmės procedūros metu lazerio spinduliu yra suaktyvinama kraujotaka bei stimuliuojamos už kolageno bei elastino skaidulų gamybą atsakingos ląstelės – fibrolastai. Padidėjus kologeno kiekiui ir suaktyvėjus kraujotakai – oda pastebimai atjaunėja, tampa lygesnė, švytinti ir elastingesnė.  

 

KIEK PROCEDŪRŲ PRIREIKS?

Procedūrų kursas paskiriamas individuliai, atsižvelgiant į Jūsų odos būklę. Siekiant geriausio rezultato, gali būti atliekamos 3-6 procedūros kartą per mėnesį.

KAIP PASIRUOŠTI PROCEDŪRAI?

Kelias savaites prieš šią procedūrą rekomenduojame vengti deginimosi saulėje ir soliariume.

REKOMENDACIJOS PO PROCEDŪROS

Kelias savaites po procedūros nesideginkite saulėje ir soliariume.

KADA VERTA RINKTIS LAZERINĘ EPILIACIJĄ?

 

Nepageidaujamų plaukų šalinimas įprastais būdais: naudojant skutimosi peiliukus, cukrų, vašką ar kitas epiliacijos priemones užima daug laiko, tinka ne kiekvienam, dažnai yra skausmingas, gali sudirginti odą, lemti bėrimų atsiradimą, plaukai dažnai įauga, formuojasi vietinis uždegimas, lieka pigmentinės dėmės. Plaukai greitai atauga ir procedūras reikia kartoti vėl ir vėl. Jei norite užmiršti plaukų įaugimo nemalonumus, o plaukus pašalinti visam laikui, žiemą bei vasarą džiaugtis lygia ir švelnia oda – rekomenduojame rinktis epiliaciją profesionaliu lazeriu.

 

KAIP VEIKIA LAZERIS?

MeDioStar NeXT lazerio spinduliai švelniai pereina per odos sluoksnį ir pasiekia plauko šaknyje esantį pigmentą – melaniną, tuomet šviesos energija virsta šiluma, negrįžtamai suardančia ne tik plauko folikulą, bet ir šalia esančias ląsteles, atsakingas už genetinę informaciją – naujų plaukų augimą. Taip užkertamas kelias ne tik paveikto plauko, bet ir naujų plaukų ataugimui, taip pat stabdomas plaukų įaugimo procesas. Šios lazerinės procedūros metu papildomai yra stimuliuojama kolageno bei elastino gamyba, todėl galėsite džiaugtis ne tik lygia, bet ir elastingesne bei gražesne oda.

 

KUO YPATINGAS DIODINIS MEDIOSTAR NEXT LAZERIS?

 

„Laderma“ naudojamo diodinio lazerio MeDioStar NEXT skleidžiamos bangos yra absoliučiai saugios, artimos infraraudoniesiems spinduliams, jų ilgis – tarp 800-950 nm, o lazerio impulsų dažnių greičiui neprilygsta jokios kitos technologijos pasaulyje.Toks bangų ilgių intervalas ir dažnis leidžia procedūrą atlikti greitai, saugiai, didesniuose odos plotuose, taip pat yra tinkamesnis procedūroms, skirtoms tamsesnei odai.

 

 

 

 

Diodiniame MeDioStar NeXT lazeryje yra įdiegta inovatyvi, ypatingo metalų lydinio skausmo malšinimo sistema – prieš kiekvieną lazerio galvutės judesį, oda efektyviai šaldoma, todėl procedūros metu jaučiamas tik dilgčiojimas, reiškiantis sėkmingą folikulo sunaikinimą.


KIEK PROCEDŪRŲ PRIREIKS?

Kiekvienam žmogui procedūrų kursas parenkamas individualiai, atsižvelgiant į odos ir plaukų tipą. Kuo plaukas tamsesnis ir storesnis, tuo efektas pasiekiamas greičiau. Dažniausiai rekomenduojamos 5-6 procedūros, tarp kurių, priklausomai nuo odos srities ir plauko augimo ciklo, daromos maždaug mėnesio pertraukos.

KAIP PASIRUOŠTI PROCEDŪRAI?

Prieš pirmąją ir kitas procedūras reikia nepažeisti plauko folikulo, todėl naudokite tik paviršinius plaukų šalinimo metodus – skutimą ar depiliaciją kremu, ir atsisakykite plaukų šalinimo pincetu, vašku, cukrumi ar kitomis epiliacijos priemonėmis.

 

Kelias savaites prieš procedūrą venkite intensyvios saulės bei soliariumo. Taip pat savaitę prieš procedūrą nenaudokite celiulitą mažinančių ar kitų aktyvių kosmetikos priemonių srityje, kurioje bus atliekama procedūra.

 

Prieš procedūrą būtinai pasitarkite su gydytoju, jei naudojate vaistus, turinčius fotosensibilizuojančių medžiagų (didinančių jautrumą saulei) arba vartojate priešgrybelinius medikamentus.

 

Procedūra neatliekama nėštumo laikotarpiu.


REKOMENDACIJOS PO PROCEDŪROS

Pirmosiomis dienomis po procedūros reikėtų vengti stiprių temperatūros pokyčių, todėl nesinaudokite sauna, karšta vonia. Taip pat, kelias savaites po procedūros rekomenduojame saugotis saulės ir soliariumų skleidžiamų UV spindulių.

AKNĖS GYDYMAS

Aknės gydymas

KAS YRA AKNĖ?

 

Paprastieji spuogai arba aknė – viena dažniausių lėtinių odos ligų, pasireiškianti pūlingais bėrimais veido, nugaros ir krūtinės srityse.

 

Pagrindinė priežastis, skatinanti aknės atsiradimą – tai odos riebalų liaukų aktyvumas bei padidėjusi riebalų gamyba. Per daug ir per aktyviai gaminamas riebus, klampus turinys nespėja išsiskirti, kaupiasi liaukoje. Tokia terpė ypač palanki bakterijoms.

 

Dažniausiai uždegimą sukelia mūsų normalios floros dalis – Proprionbacterium acne bakterijos. Liauka padidėja, formuojasi uždegimas, odoje atsiranda spuogai, pūliniai, kurie neretai būna labai skausmingi, net ir sugiję odoje palieka dėmes, o dažnai ir randus.

 

Aknės gydymas – sudėtingas, kantrybės ir nemažai laiko reikalaujantis procesas.

KAIP VEIKIA LAZERIS?

 

Aknės gydymo lazeriu tikslas – sumažinti riebalų liaukų aktyvumą ir riebalų išsiskyrimą. MeDioStar NeXT lazerinio skleidžiami infraraudonieji spinduliai įsiskverbia į odą, pasiekia riebalų liaukas, suardo jose susikaupusių bakterijų sienelių baltymus ir taip sunaikina  bakterijų Propionbacterium acne kolonijas. Tuo pat metu lazeris MeDioStar NeXT sumažina ir odos paraudimą bei sugrąžina sveikos odos išvaizdą.

 

KIEK PROCEDŪRŲ PRIREIKS?

 

Procedūrų skaičius parenkamas individualiai. Lengvo ir vidutinio sunkumo aknės gydymui užtenka 3 lazerio procedūrų. Užsitęsusiai uždegiminei aknei gydyti gali prireikti ir 4-6 procedūrų, atliekamų 1 kartą per savaitę.

 

KAIP PASIRUOŠTI PROCEDŪRAI?

 

Prieš procedūrą būtina pasitarti su gydytoju. Mūsų specialistai parinks Jūsų odai geriausiai tinkančią gydymo schemą ar kelių gydymo metodų planą.

 

Dvi savaites iki procedūros venkite ultravioletinių spindulių. Procedūra neatliekama nėštumo laikotarpiu.

 

REKOMENDACIJOS PO PROCEDŪROS

 

Po procedūros rekomenduojame nesideginti saulėje, soliariume, nesinaudoti sauna ir karšta vonia. Taip pat vieną parą nerekomenduojame naudoti kosmetikos srityse, kuriose buvo atlikta procedūra.

PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMAS

Pigmentinių dėmių šalinimas

KAS YRA PIGMENTINĖS DĖMĖS?

 

 

Pigmentinės dėmės – tai dėl padidėjusios melanino gamybos atsirandantys odos pigmentiniai pakitimai, besiskiriantys savo dydžiu, forma, spalva ir išsidėstymu.

 

Dažnai pacientai kreipiasi po saulėtų atostogų, kurių metu nepakankamai sąžiningai naudojo kremus, apsaugančius nuo UV saulės spindulių.

 

Daug greičiau dėmės susiformuoja, jei deginatės ir  naudojate hormoninius kontraceptikus.

 

Be to, pigmentiniai pakitimai neretai lieka po gimdymo. Ant veido ir kūno atsiradusios pigmentinės dėmės su laiku didėja ir ryškėja bei tampa vis labiau pastebimos. Oda atrodo nelygi bei praranda savo skaistumą.

 

Efektyviausia priemonė pašalinti pigmentines dėmes bei suteikti odai tolygų atspalvį – lazeris.

 

KAIP VEIKIA LAZERIS?

Šaldant paviršinį odos sluoksnį, MeDioStarNeXT lazerio spinduliai švelniai pereina per odos sluoksnį ir pasiekia melanino sankaupas, sudarančias pigmentinę dėmę bei jas suardo, sukeldami tik lengvą dilgtelėjimo jausmą. Po procedūros lazerio paveiktos pigmentinės dėmės patamsėja, tačiau per savaitę pašviesėja. Be to, šios lazerinės procedūros metu papildomai yra stimuliuojama kolageno bei elastino gamyba, todėl galėsite džiaugtis ne tik lygia, bet ir elastingesne bei gražesne oda.

KIEK PROCEDŪRŲ PRIREIKS?

Procedūrų skaičius priklauso nuo pigmentinės dėmės rūšies ir senumo. Dažniausiai skiriamos 3, kartais – 5 procedūros, tarp kurių daromos maždaug mėnesio pertraukos.

KAIP PASIRUOŠTI PROCEDŪRAI?

Mums rūpi ne tik Jūsų odos grožis, bet ir sveikata. Prieš atliekant procedūrą būtina pasikonsultuoti su dermatologu ir ištirti pigmentinio darinio kilmę. Procedūra neatliekama nėštumo laikotarpiu.

REKOMENDACIJOS PO PROCEDŪROS


Norint ne tik išnaikinti pigmentinę dėmę, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą, reikės sąžiningai laikytis su gydytoju aptarto odos priežiūros plano ir naudoti stiprų (SPF virš 50) kremą nuo saulės.

bottom of page